0 Kredi

Krediti Pas Falimentimit – Çfarë Mund Të Presim

Nëse ju keni kohët e fundit paraqitur falimentimit, kjo nuk do të jetë e gjatë para se ju jeni duke filluar të pyes veten, "[object Window], tani, çfarë të bëj kur kam nevojë për një kredi të? Ku nuk kam marrë për të marrë e miratuar? Mund ta merrni miratuar?" Këtu janë disa përgjithshme bazat në lidhje me marrjen e ndonjë lloj kredie, pasi një falimentim. 2-3 Vjet pas falimentimit të shkarkimit është numrin magjik - Pasi të keni paraqitur falimentimit, edhe ditën tjetër që ju ende mund të merrni një makinë të kredisë dhe ndoshta një kredi hipotekare. Por, duke marrë një hua të pasigurta lik...

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Refinance Shtëpi Kredi Hipotekare Me Të Varfër E Kreditit – Të Reduktuar Faturat Mujore Me Një Refi Kredisë

Reduktimin e konsumit të borxheve do të lehtësojë ankthit dhe të hapë derën për norma më të mira për një kredi për shtëpi ose hipotekës. Për fat të keq, duke u bërë borxh-i lirë është një proces i gjatë, dhe ajo mund të marrë disa vjet për të arritur këtë qëllim. Nëse ju vetë një shtëpi, rifinancimi tuaj ekzistues në hipotekë edhe me varfër e kreditit mund të paraqesë para shtesë për vlerën e larta të interesit kartat e kreditit. Çfarë do të Thotë për të Refinance një Shtëpi e Hipotekës? Rifinancimi i një kredi për shtëpi është një praktikë e përditshme. Ka disa arsye ...

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Pesë Mënyra Për të Përmirësuar Tuaj FICO Credit Score, Të Merrni Më Të Ulët Të Kalifornisë Normës Së Hipotekës.

Të përmirësuar rezultatin tuaj të kreditit, për të marrë një më të ulët të Kalifornisë në shtëpi kredi hipotekare shkalla. Të përdorni këto pesë mënyra të thjeshta për të rritur FICO credit score.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

4 Hapat për Krijimin e Mirë të Kreditit

Krijimit të mirë të kreditit zakonet dhe për këtë arsye një të mirë të kreditit do të përmirësojë tuaj të kreditit denjësinë. Kjo do të reflektohet në huadhënësit potencial duke ju ofruar të konsiderueshme më e ulët e normave të interesit dhe më të mirë ka të bëjë me kredi ofron.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

E Vërteta Në Lidhje Me 10 Kredi Të Shënuar Mitet

Kredi rezultatet janë jashtëzakonisht të rëndësishme për të dyja huamarrësit dhe hipotekës huadhënësit. Në të njëjtën mënyrë që e bën më të mirë në punë, sportive ose në shkollë prodhon përfitime reale, e njëjta gjë është e vërtetë me kredi rezultatet.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Si Për Të Ndërtuar Një Të Ngurta Kredi Nga E Para

Ndërtimi i një të ngurta të kreditit nga zeroja nuk është aq e vështirë sa mund të mendojë dikush. Realiteti është se ju mund të formojnë një pjesë të Kredive të Shënuar në sa më pak 3 muaj dhe kanë një vlerësim të ngurta rreth 12 muaji marku. Nga kjo pikë, nëse ju mbajë të duhur huamarrjen e zakonet e, ju mund të keni një vlerësim i patëmetë për pjesën tjetër të jetës tuaj.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Kartat e kreditit për Njerëzit me Shumë të Këqija Kredi

Kartat e kreditit për njerëzit me shumë e keqe e kreditit nuk janë më një mit. Më së shumti ushqyer nga mbi shpenzimet, e keqe e kreditit është në rritje në mbarë kombit. Një anketë të kohëve të fundit tregoi se gati 1 nga çdo 7 Amerikanët e ka një më poshtë 600 [object Window].

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Pse Kartat E Kreditit Janë Të Mira

Për vite me radhë, konvencionale financiare dituria është "kartat e kreditit janë të këqija." Ne u tha se prerja deri tona kartat e kreditit ishte e vetmja mënyrë për të liruar veten nga borxhi-tejkalohen indentured servitutit. Njerëzit e nevojshme për të "jetojnë brenda tyre do të thotë," dhe nëse kartat e kreditit janë gjithnjë për t'u përdorur, ajo duhet të jetë "vetëm në rast të një emergjence."

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Puna E Një Kartë Krediti

Ever wondered se si kjo është e mahnitshme copë plastike ju jep fuqinë për të blerë produkte të ndryshme dyqane të drejtë nga një këpucëve tuaja ushqimore për një frigorifer?

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

A Keni Shumë Karta Krediti?

Sa kartat e kreditit, a keni? Nëse jeni si shumica e njerëzve kjo është ndoshta shumë. Ne të gjithë kemi qenë të joshur nga sirenë thirrje më të mirë normat e, të veçantë gjallërim dhe shpërblimet, ose ulur tarifat në mënyrë që shumica e Amerikanëve të kryer mes pesë dhe 10 kartat e kreditit. Problemi nuk është aq shumë sa që kartë të re krediti ofron janë kaq tërheqës, por që ne nuk do të ndalet për të vlerësuar që kartat ne nuk duhet pas hapjes së një llogarie të re. Mbante shumë kartat e kreditit mund të bëj kërdi w...

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Ju’ri të Qenë të Detyruar Për të Bërë më të Larta të Pagesave

Konsumatorët tashmë të ngarkuar nga më të larta shpenzimet e energjisë janë duke u shaloi me një tjetër të thahet mbi financat e tyre : më të lartë minimale pagesa me kartë krediti. Të lartë minimale pagesa me kartë krediti janë rezultat i janarit 2003 udhëzimet e lëshuara nga Rezerva Federale, Federale të Sigurimit të Depozitave Corp., Zyra e Kontrollorin e Monedhës dhe Zyra e Kursimit Mbikëqyrjes. Zyra e Kontrollorin e Monedhës, ose OCC, rregullon kombëtare të bankave dhe është i shqetësuar t...

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Si Ju Kurth Në Kartën E Kreditit Të Borxhit

Këto ditë kartë krediti ose plastike para është shumë e njohur dhe e përdorur gjerësisht. Kjo është me të vërtetë e madhe e shërbimeve nëse përdoret në një mënyrë calculative, por kjo është edhe shkaku kryesor që të çon shumë njerëz kurth në kartën e kreditit të borxhit. Le të shohim se si kjo të ndodhë të shumica e njerëzve.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

[object Window] – Si Për Të Reduktuar Shpenzimet Mujore

Gjithkush ka fikse të shpenzimeve të cilat janë themelore për nevojat tona të përditshme të të jetuarit. Nuk ka asnjë mënyrë për të eliminuar fikse të shpenzimeve, por me disa të reja të buxhetimit, ju mund të kurseni disa para të mira. Për të marrë disa ide nga ky nen.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Zbuloni Kartat E Kreditit: Një Vështrim Në Krye 3

Edhe pse Visa dhe MasterCard mund të jetë forerunners e kartës së kreditit industrisë, Zbuloni kartë ka qenë në rritje në popullaritet gjatë dekadës së fundit, ose kështu. Përveç nxënësve kartat e kreditit, më të Zbuloni kartat e kanë një relativisht të ulët PRILL, dhe ata kurrë nuk kanë një taksës vjetore. Ata kanë qenë gjithashtu të lavdërohen për shërbimin e konsumatorëve dhe për të parandalimit të mashtrimeve. Me më shumë se 50 milion cardholders dhe më shumë se 4 milion tregtari vende, Zbuloni është provuar tyre kritikët e gabuar. [object Window].

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Pesë Mënyra Për Konsolidimin E Kredive Studentore Mund Të Ju Kursejnë Para

Shuma totale e ekonomive familjare të borxhit në SHBA, vitin e kaluar ishte më shumë se 100% të ardhurat e disponueshme. Rritje të arsimit shpenzimet kanë krijuar një cikël i ligë për sot e diplomimit të studentëve. Mesatarja gjimnazist mbart një dajak 6 kartat e kreditit, me një total ekuilibër mbi $2100. Konsolidimin tuaj kredive studentore mund të ndihmojë për të ju kursejnë para.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Zero Poshtë

Zero poshtë? Ju mund të vërtetë të marrë në real estate investuar pa ndonjë para? Ju mund të qoftë se ju të kuptuar disa parime themelore.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Nuk’t Kurth Në Një Kartë Krediti Borxhit, Ajo Shumë E Shtrenjtë!

Ndërsa swiping kartë krediti është një mënyrë shumë efektive për të paguar pa përdorimin e ndonjë lloji i letrës para, kjo ka bërë që shumë njerëz në një borxh kurth. Lexoni këtë artikull për të mësuar se sa tuaj kartat e kreditit në fakt kushtojë.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Kredi Të Sindikatave Të Ndihmojë Për Ta Bërë Shtëpitë Më Të Përballueshme

Për herë të parë blerësit e modeste do të thotë, qëllimi i shtëpinë e pronësisë është më e vështirë për të arritur sot. Por një i ri iniciativën e udhëhequr nga i kombit unionet e kreditit është për të ndihmuar më shumë njerëz të kualifikuar për kredi për shtëpi.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Kartën Tuaj Të Kreditit Është Në Rritje Të Pagesës: Paralajmërim & Këshilla

Përmbledhje: A e dini tuaja minimale e kartës së kreditit është në rritje të pagesës? Një qeveri e re program pune për të marrë Amerikanë nga karta e kreditit borxhit është duke kartë krediti lëshuesit për të rritur minimale pagesa mujore. Ju do të jetë në gjendje për të bërë më të lartë të pagesës mujore? Këtu janë disa këshilla për marrjen me. Nëse ju jeni një Amerikan, tuaj mujore minimale e kartës së kreditit pagesës së shpejti mund të jetë dyfishuar. Në qoftë se ju jeni vetëm duke paguar minimums tani, ju do të duhet të jenë të kujdesshëm për të rregulluar tuaj buxhetit për të paguar...

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Çfarë riu kartë krediti borxhit statistikat tregojnë?

Çfarë riu kartë krediti borxhit statistikat tregojnë?

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

E $10,000 Kartë Krediti Sfidë

Duke menduar për të sunduar tuaj malin e borxhit, por shumë të frikësuar, edhe për të dhënë borxhin tuaj menduar shumë? Lexoni këtë të vërtetë të botës skenar se si një person të fshihet $10,000 e kartës së kreditit e borxhit brenda disa viteve.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Ejani dhe merrni itYour Kredi Tatimore Federale

U. S. Qeveria federale ka krijuar një numër të madh kredi tatimore, dhe disa zbritjeve tatimore për pronarët e shtëpive, hibrid dhe alternative blen makinë, dhe pronarët e bizneseve. E 2005 bill mund të sigurojë mijëra dollarë në kreditë e taksave.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Duke Marrë Një Taksash Me Automjeteve Hibride

Blerja e makinave hibride jep fraza të shkuar e gjelbër një e tërë kuptim të ri. Jo vetëm që është e mirë për mjedisin, është gjithashtu e mirë për xhepin tuaj libri. Shikoni tatimore përfitimet nga automjetet hibride për veten. Qeveria ka vendosur që të inkurajimit të shoferëve për të bërë pjesën e tyre për mbrojtjen e mjedisit mund të jenë më të zgjeruar, përmes ofrimit të stimujve të taksave. Pra 2006 sheh një shumëllojshmëri të stimuj nga kredi tatimore për tatimin e zbritjeve. Por, para se të merakosem shumë, të jetë i sigurt që ju ...

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Vë Në Lëvizje Poshtë E Borxhit

Së bashku me shkallën më të ulët kursimet industriale botë, Shtetet e Bashkuara kishin më të lartë të konsumit shkalla.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Konsolidimin tuaj borxhit

Borxhi konsolidimin është e rëndësishme sidomos kur ju keni borxh shumë të kredive dhe borxheve të ndryshme të kreditorëve.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Peng Sërishëm Më Poshtë 500 [object Window]

Nëse ju keni qenë të kthyer poshtë për një peng të refinance, sidomos në para të gatshme ose të borxhit të konsolidimit të refinance, për shkak se huadhënësit thotë rezultatin tuaj të kreditit është nën 500, ka një shumëllojshmëri të reja të opsioneve dhe strategjive në dispozicion të cilat mund të ju ndihmojë të merrni të holla ju duhet tani për të paguar kartën tuaj të kreditit borxhet, mbledhja e llogarive, dhe të tjera nënçmues ose të varfër kredi të llogarive dhe për të përmirësuar tuaj FICO kredi të shënuar në pikën ku ju mund të kualifikoheni për një interes të ulët, normë fikse të kredisë. ...

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Real Estate Investuar 101 Kuptimi i Llojeve të Ndryshme të Huadhënësve

Ndryshimet në mundësitë e financimit në dispozicion për banim investime pronat mbi fundit 5 vjet janë tronditëse. Huadhënësit kanë të relaksuar e të kreditimit dhe të të ardhurave udhëzime për kualifikim që më parë i tremben shumë do të jenë investitorët nga hyrja e pasurive të patundshme. Përveç, poshtë pagesës kërkesë ka qenë e eliminuar për huamarrësit që të kualifikohen. Këtij neni anketat e mëparshme për huadhënësit ofrojnë rezidenciale financimi i investimeve produkteve.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Nuk kartë krediti të konsolidimit të vërtetë të ulë normën e interesit?

Kartë krediti konsolidimin është një mënyrë e tejkalimit tuaj të shquar të borxheve nga paguajnë interesa më të ulëta se sa në të vërtetë ishin të paguar.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Mundë të Kartës së Kreditit Blues: 5 Super Strategjitë Për Thyerjen E Rrezikshme Zakonet Shpenzimet

Jeni ju të lodhur për të qenë në borxh, për shkak të overcharging tuaj kartat e kreditit? A jeni të lodhur e duke luftuar dhe duke i vuajtur pasojat? Dua të bëj gjërat ndryshe? Provoni të vënë borxhin tuaj në një dietë me këto 5 super strategjitë.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Borxhi Zgjidhje – Merrni parasysh Mundësitë e

Njerëzit në borxh për shumë arsye të ndryshme, kjo mund të përfshijë humbjen e punës, divorc, mbi angazhimin për të shpenzuar apo edhe një foshnjë e re, çfarëdo arsye, ka zgjidhje të ndryshme në dispozicion për të zgjidhur një borxh problem.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Si për të Paguar Borxhin Tuaj Me Borxh-top bore Metodë

Gati çdo financiare këshilltar gjithmonë e këshillon se borxhi duhet paguar në një mënyrë të veçantë: nga më e lartë norma e interesit të ulët normën e interesit. Ndërsa kjo metodë ka kuptim nga pikëpamja matematikore, kjo e bën më pak kuptim nga pikëpamja psikologjike. Lexoni këtë artikull për të zbuluar një metodë alternative.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Një Mënyrë E Thjeshtë Për Të Eliminuar Kartën Tuaj Të Kreditit Të Borxhit

Ka miliona Amerikanë atje, të cilët kanë paguar të rënda kartë krediti borxhit, dhe ju mund të jetë një prej atyre. Për të hequr qafe të kartës së kreditit borxhit, kjo nuk do të jetë e mjaftueshme, megjithatë, për të vetëm të bëjë pagesa mujore minimale. A e dini se ju duhet vetëm për të bërë një pak më shumë se sa thjesht të paguajnë minimumin e pagesave mujore; ju mund të ruani mijë e interesave dhe të shkurtojnë shumë vite në zgjidhjen kartën tuaj të kreditit të borxhit.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Të kuptuarit e Kreditit Rezultatet dhe Riparime

Nëse ju jeni duke aplikuar për një peng, ju jeni do të duhet të merren me kredi rezultatet. Këtu është një abetare e kredive rezultatet dhe metoda për përmirësimin e tyre.

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Fitojnë Të Ardhura Shtesë; Filloni Të Shpërndarë Kartat E Kreditit Veten

[object Window] 40 [object Window] 2004-05. Të pranishëm në, [object Window] 7 [object Window] 5 [object Window]. ... [object Window]; [object Window] 4 [object Window], [object Window], [object Window], [object Window], [object Window], [object Window]. ...

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Mirë Kartën E Kreditit Pas Falimentimit… Si Të Gjeni Një

[object Window], [object Window]. [object Window]. [object Window]: [object Window]? [object Window], [object Window].

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Peng e Citojnë dhe çfarë ndikon ajo

[object Window].

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group

Cilësia Internet Peng Çon

[object Window]. [object Window], [object Window].

Lexo më shumë...

postuar nga: [object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group0 Kredi
[object Window] & Financiare + Banking Global Artikuj WebSite.WS | GVMG - Global Viral Marketing Group
GVMG - Vendi i Botimit Lista : Le të ndajnë artikullin me ju rreth World Wide Web

Afganistan | Afrika | Shqipëri | Algjeri | [object Window] | Angolë | Antigua dhe Barbuda | [object Window] | Argjentina | Armeni | Australi | Austri | Azerbaixhan | [object Window] | Bahrain | Bangladesh | [object Window] | Bjellorusi | Belgjikë | [object Window] | Benin | Butan | Bolivi | Bosnja dhe Hercegovina | Botsvanë | [object Window] | Bulgari | Burkina Faso | Burundi | Kamboxhia | Kamerun | Kanada | [object Window] | Çad | Kili | Kinë | Kolumbi | Komora | Kongo | Kostarikë | Kroacia | Kubë | Qipro | çek | Republika Çeke | Darussalam | Danimarkë | Djibouti | Dominican | Republika Domenikane | Timori Lindor | Ekuador | Egjipt | El salvador | Eritrea | Estoni | Etiopi | Fiji | Finlandë | Francë | Gabon | Gambia | Gjeorgji | Gjermani | [object Window] | Britania E Madhe | Britania E Madhe(Mbretëria e BASHKUAR) | Greqi | [object Window] | Guatemala | [object Window] | Guinea-Bissau | Guajana | Haiti | Honduras | [object Window] | Hungari | Islandë | Indi | Indonezi | [object Window] | Irak | Irlandë | Izrael | Itali | Breg Fildishit | Xhamajka | Japoni | Jordan | Kazakistani | Kenya | Kiribati | Kosovë | Kuvajt | Kirgistan | [object Window] | Letoni | Liban | Lesoto | Liberi | Libi | Liechtenstein | Lituani | Luksemburg | Makao | Maqedoni | Madagaskar | Malawi | Malaysia | Maldives | Mali | Maltë | Marshall | Martinique | Mavritani | Mauritius | Meksikë | Mikronezi | Moldovë | Monako | Mongoli | Mali i Zi | Marok | Mozambik | Myanmar | [object Window] | [object Window] | Nepal | Holandë | Neves Augusto Nevis | Zelanda E Re | Nikaragua | [object Window] | Nigeri | Korea e Veriut | Irlanada veriore | Irlanada veriore(Mbretëria e BASHKUAR) | Norvegji | Oman | Pakistan | Palau | Territori palestinez | Panama | Papua Guinea e Re | Paraguaj | Peru | Filipine | [object Window] | Portugalia | Puerto Rico | Katar | bashkim | Rumani | Rusia | Rwanda | Saint Lucia | Samoa | San Marino | Sao Tome dhe Principe | Arabia Saudite | Senegal | Serbia | Seychelles | [object Window] | Singapor | Slovakia | Sllovenia | Salomoni | Somali | Afrika E Jugut | Korea E Jugut | Spanjë | Sri Lanka | Sudan | Suriname | Svazilend | Suedi | Zvicër | Arabe të Sirisë | Taiwan | Taxhikistan | Tanzania | Tajlandë | Togo | [object Window] | Trinidad dhe Tobago | Tunizi | Turqi | [object Window] | Tuvalu | SHBA | Uganda | Mbretëria e BASHKUAR | Ukrainë | Emiratet e Bashkuara Arabe | Mbretëria e Bashkuar | Shtetet E Bashkuara Të Amerikës | Shtetet E Bashkuara Të Amerikës(SHBA) | Uruguay | Uzbekistan | Vanuatu | Vatikan | Venezuela | [object Window] | Vietnam | Vinsent | Jemen | [object Window] | Zimbabve | GDI | Global Domains International, [object Window]. | Manual GDI Sign-Gjuha - GDI Llogaria Guide Setup Gjuha | Freedom.WS | WEBSITE.WS | .WS Domain | .WS Domain Affiliate | Dot-WS flluskë | flluskë dot-com | Dot-WS boom | Dot-com boom | Të ardhurat për Life | Website GDI Earth | Global WebSite Earth | Global Artikuj WebSite |

Bi Mato rënie sy